Tragor Ignác: Vác lakossága a XVIII. század elején. Vác, 1921, Váci Mú... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/292/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~200008/Tragor-Ignac-Vac-lakossaga-a-XVIII-szazad-elejen-Vac-1921-Vaci-Muzeum-Egyesulet-Terk~II1545189
1545189
15000
292
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Tragor Ignác: Vác lakossága a XVIII. század elején. Vác, 1921, Váci Múzeum-Egyesület. Térkép melléklettel. Átkötött félvászon kötésben, jó állapotban.
: ekb
Katalognummer: