15438.
292. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
L.H. Farabeuf (szerk.): Précis Manuel Opératoire. Kiadó, kiadási évszám hiányzik.Cca. XIX. század vége. XX. század eleje. Kiadói félbőr kötés, XIV+896 p. Számos illusztrációval. Francia nyelvű sebészeti munka. A borítója viseltes, kopott, sérült. A címoldal fele hiányzik. A másik felét cellux-szal vissza ragasztották. A címoldalt követő oldalon magyar nyelvű ajándékozási sorok. / Surgical work in french language from the end of 19th century, or the beginning of the 20th century. The cover and the front page is damaged.