1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Vegyes minikönyvek, 2 db: Apollonius királyfi. Elveszett görög mű V. századi latin feldolgozásban. FordÃtotta Révay József. Illusztrálta Kass János. Bp., 1973, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban. Madrid határán... Összeáll.: Gyáros László. Bp., 1976, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.