https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 21

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Katharina Prato: Die Süddeutsche Küche. Graz-Wien, 1919, Verlag-Bucchandlung Styria. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, de belül jó állapotban, német nyelven./ Half-linen-binding, in German language.
15349.

Katharina Prato: Die Süddeutsche Küche. Graz-Wien, 1919, Verlag-Bucchandlung Styria. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, de belül jó állapotban, német nyelven./ Half-linen-binding, in German language.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
3
Bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet: A jó házi konyha III., V.,IV.,V.,VI.,VIII. füzet. Budapest, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.
15350.

Bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet: A jó házi konyha III., V.,IV.,V.,VI.,VIII. füzet. Budapest, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
8
Pali Bácsi: A kis gyümölcstermelő. Falusi könyvtár 40. Bp., 1891, Franklin-Társulat, 116 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé megviselt állapotban, szakadozott gerinccel, borítóval, felvágatlan lapokkal. Első kiadás.
15351.

Pali Bácsi: A kis gyümölcstermelő. Falusi könyvtár 40. Bp., 1891, Franklin-Társulat, 116 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé megviselt állapotban, szakadozott gerinccel, borítóval, felvágatlan lapokkal. Első kiadás.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
4
Dr. Augustin Béla, Dr. Darvas Ferenc, Schneider József: A gyógy-, és vegyiipari növények termesztése. Bp., 1922, M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gyógy-, és Iparinövény-forgalmi Irodája, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott papírborítóval, szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal.
15352.

Dr. Augustin Béla, Dr. Darvas Ferenc, Schneider József: A gyógy-, és vegyiipari növények termesztése. Bp., 1922, M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gyógy-, és Iparinövény-forgalmi Irodája, "Pátria" Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott papírborítóval, szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Rerrich Béla: Kertes ház. Hogyan építsem meg kertes házamat és hogy rendezem be házi kertemet? Bp., (1921), Franklin-Társulat. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítóval, kissé szakadt gerinccel, szövegközti ábrákkal. Rerrich Béla (1881-1932) építész, kertépítész, főműve a szegedi Dóm tér épületegyüttese.
15353.

Rerrich Béla: Kertes ház. Hogyan építsem meg kertes házamat és hogy rendezem be házi kertemet? Bp., (1921), Franklin-Társulat. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítóval, kissé szakadt gerinccel, szövegközti ábrákkal. Rerrich Béla (1881-1932) építész, kertépítész, főműve a szegedi Dóm tér épületegyüttese.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Lehner Ödön: Az őszibarack. Budapest, é.n. [1939], Stephaneum Nyomda, 170 p. Kiadói tűzött papírkötés. Könyvtári bélyegzővel. Megviselt állapotban!
15354.

Lehner Ödön: Az őszibarack. Budapest, é.n. [1939], Stephaneum Nyomda, 170 p. Kiadói tűzött papírkötés. Könyvtári bélyegzővel. Megviselt állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Vegyes kertészet-mezőgazdasági könyv tétel, összesen 3 kötet.
15355.

Vegyes kertészet-mezőgazdasági könyv tétel, összesen 3 kötet.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Anleitung zur Aufzucht der Hühner, Hähne und Kapaunen: Aufzucht, Vermehrung und Mästung in Stadt und Land, sowie über Hühnerzucht im Allgemeinen : ein Haus-, Hilfs- und Wirtschaftsbuch I-II. (Útmutató tyúkok, kakasok és kappanok neveléséhez...) Herausgegeben von Dr. W. Hamm. Leipzig, 1859-64, Richard Neumeister/ Grote. Kiadói papírkötésben.
15356.

Anleitung zur Aufzucht der Hühner, Hähne und Kapaunen: Aufzucht, Vermehrung und Mästung in Stadt und Land, sowie über Hühnerzucht im Allgemeinen : ein Haus-, Hilfs- und Wirtschaftsbuch I-II. (Útmutató tyúkok, kakasok és kappanok neveléséhez...) Herausgegeben von Dr. W. Hamm. Leipzig, 1859-64, Richard Neumeister/ Grote. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Fornády Elemér (1895-1952): A szőlőmívelés és a bor története 1-16. A 10. kötet hiányzik! Összesen 15 füzet! Szakmai Oktatási Tanfolyamok Anyaga. Budapest, 1949, Magyar Vendéglátóipari Munkások Országos Szabad Szakszervezete Oktatási Bizottság, 222 p. Tűzött papír kötés. Változó, többnyire foltos, ezt leszámítva jó állapotban
15357.

Fornády Elemér (1895-1952): A szőlőmívelés és a bor története 1-16. A 10. kötet hiányzik! Összesen 15 füzet! Szakmai Oktatási Tanfolyamok Anyaga. Budapest, 1949, Magyar Vendéglátóipari Munkások Országos Szabad Szakszervezete Oktatási Bizottság, 222 p. Tűzött papír kötés. Változó, többnyire foltos, ezt leszámítva jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Schönfelder, Bruno: Welche Heilpflanze ist das? Deutsche Heil- und Giftpflanzen ihr Aussehen und ihr Wirken. Mit Mit 225 Abbildungen im Text und 8 Farbtafeln. Stuttg., 1941. Franckhsche,
15358.

Schönfelder, Bruno: Welche Heilpflanze ist das? Deutsche Heil- und Giftpflanzen ihr Aussehen und ihr Wirken. Mit Mit 225 Abbildungen im Text und 8 Farbtafeln. Stuttg., 1941. Franckh'sche,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Johannes d.J. Boettner und Walter; Weinhausen Karl Poenicke: Gartenbuch für Anfänger. Unterweisg im Anlegen, Bepflanzen, Pflegen d. Hausgartens, im Obstbau, Gemüsebau u. in d. Blumenzucht. Frankfurt-Oder, 1928. Verlagsanstalt Trowitzsch & Sohn, Egsézvászon kötésben, papír védőborítóval / in full linen binding, with paper cover
15359.

Johannes d.J. Boettner und Walter; Weinhausen Karl Poenicke: Gartenbuch für Anfänger. Unterweisg im Anlegen, Bepflanzen, Pflegen d. Hausgartens, im Obstbau, Gemüsebau u. in d. Blumenzucht. Frankfurt-Oder, 1928. Verlagsanstalt Trowitzsch & Sohn, Egsézvászon kötésben, papír védőborítóval / in full linen binding, with paper cover

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Fekete László: A házinyúltenyésztés egészségtana. (Az ól, takarmányozás, tenyésztés és nevelés egészségtana.) A házinyulak betegségei. Budapest, 1936, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt., 107 p. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója foltos. A kötése sérült; a könyvtest elvált a borítótól.
15360.

Dr. Fekete László: A házinyúltenyésztés egészségtana. (Az ól, takarmányozás, tenyésztés és nevelés egészségtana.) A házinyulak betegségei. Budapest, 1936, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt., 107 p. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója foltos. A kötése sérült; a könyvtest elvált a borítótól.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse