3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Kis szindarabok gyermekelőadásokra. Forgó Bácsi Könyvtára. Bp., 1893, Athenaeum. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon (Gottermayer N. könyvkötő-féle)-kötésben, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel. Dumtsa Jenő (1838-1917) szentendre első polgármestereinek névbejegyzésével.