Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 11

François (de Salignac de la Mothe) Fenelon: Die Begebenheiten Telemachs, des Sohmes des Ulysses. I-II. kötet. Basel, 1772, Johannes Schweighauser. Korabeli kopottas egészbőr-kötésben, intézményi bélyegzővel, olasz és német nyelven./Contemporary leather-binding, with a worn cover, in Italian, and German language.
15597.

Rufpreis:
6 000 HUF
Ernst Schultze Sämmtliche Poetische Werke III-IV. kötet. Leipzig, 1822, J. A. Brockhaus. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé sérült a III. kötet gerince, de egyébként jó állapotban, német nyelven. Csak harmadik és negyedi kötet. Kilenc egészoldalas rézmetszetű illusztrációval. Georg Emanuel Opitz (1775-1841) festménye után metszette Auguste Delvaux (1786-1836), az illusztrációk előtt hártyapapírral./ Half-leather-binding, with a little bit damaged spine, but the other thing in good condition, with nine copper engraving illustrations, in German language
15598.

Rufpreis:
3 000 HUF
15599.

Rufpreis:
3 000 HUF
15600.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ignaz Kankoffer: Osterglöcklein. Bécs, 1861, Leop. Grund. Kiadói kopottas egészvászon kötés, rossz állapotban, javított gerinccel, sérült kötéssel, a könyvtest középen szétvált, foltos lapokkal, egészoldalas illusztrációkkal, aranyozott lapélekkel, német nyelven. Linen-binding, damaged, in German language.
15601.

Rufpreis:
800 HUF
15602.

Rufpreis:
1 400 HUF
15603.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
15604.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
15605.

Rufpreis:
1 000 HUF
Johannes Gillhof: Jürnjakob Swehn der Amerikafahrer. Berlin, 1926, Dom. Kiadói egészvászon kötés, megviselt állapotban, a gerince sérült, javított, a borítója kopottas, foltos, a szövegben némi ceruzás megjelölés, bejegyzés, egészoldalas illusztrációkkal, német nyelven./ Linen-binding, with damages, in german language.
15606.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Deutsche und Latienische Chrestomathie zum Gebrauche der Schulen und Gymnasien. Frankfurt-Leipzig, 1772-1773, Philipp Heinrich Perrenon,  124+240+1+232 p. Korabeli papírkötésben, meviselt állapotban, sérült borítóval, és kötéssel, pár lap foltos, egy lap kijár, néhány lap sarkán szamárfülekkel. / Contemporary paperbinding, in poor condition, with damaged cover, and binding, one page is coming out, in German and Latin language.
15607.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF