10039. 292. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 500 HUF
0 HUF
Farkas Lídia (1910-1985) - Pohárnok Zoltán (1905-1976): Becstelen teremtés... (János vitéz illusztráció), színezett rézkarc, papír, jelzett, kopott, 11×14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván