10562. 292. Gelaufene Fernauktion Ex libris - Kleingrafik
1 200 HUF 3,24 EUR, 3,53 USD
0 HUF
Karel Votlucka (1896-?):2 db ex libris Anna Votlucka, L Hrdina. Rézkarc, papír, jelzett, 9×7 cm, (2×)
Wer das Foto des Loses gemacht hat : moldován_péter