3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Németország / Weimari Köztársaság / Vesztfália 1923. 5.000.000M aranyozott Cu T:2,2- ph.,aranyozás lekopott Germany / Weimar Republic / Westphalia 1923. 5.000.000 Mark gold plated Cu C:XF,VF edge error, gold plating worn