Militaria

Zahl der Lose: 30

~1848-1945. 3db mellszalag
30778.

~1848-1945. 3db mellszalag

Rufpreis:
3 000 HUF
21
1914-1918. Arany Érdemkereszt vörös szalagon aranyozott Br kitüntetés, eredeti ETUIS- U. KASSETTENFABRIK - IG. BERGMANN - WIEN VII gyártói jelzésű tokban, a függesztőkarikán csillag jelzéssel és elcsúszott MAYERS SÖHNE IN WIEN gyártói beütéssel T:2 több zománchiba / Hungary 1914-1918. Gold Cross of Merit with Crown, on red ribbon gilt Br decoration in original ETUIS- U. KASSETTENFABRIK - IG. BERGMANN - WIEN VII case, with star mark and shifted MAYERS SÖHNE IN WIEN on the hanging ring C:XF multiple enamel error NMK. 217.
30779.

1914-1918. "Arany Érdemkereszt vörös szalagon" aranyozott Br kitüntetés, eredeti "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK - IG. BERGMANN - WIEN VII" gyártói jelzésű tokban, a függesztőkarikán csillag jelzéssel és elcsúszott "MAYERS SÖHNE IN WIEN" gyártói beütéssel T:2 több zománchiba / Hungary 1914-1918. "Gold Cross of Merit with Crown, on red ribbon" gilt Br decoration in original "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK - IG. BERGMANN - WIEN VII" case, with star mark and shifted "MAYERS SÖHNE IN WIEN" on the hanging ring C:XF multiple enamel error NMK. 217.

Rufpreis:
34 000 HUF
91,89
100,00
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés sérült mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2,2- Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal with damaged ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF,VF NMK 137.
30780.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés sérült mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:2,2- Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with damaged ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF,VF NMK 137.

Rufpreis:
1 200 HUF
~1914-1918. Világháború Emlék 1914 fém jelvény füllel. Szign.: KS (25mm) T:2
30781.

~1914-1918. "Világháború Emlék 1914" fém jelvény füllel. Szign.: KS (25mm) T:2

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
1914. Világháborús emlék 1914 fém medál (26x29mm) + Ausztria 1916. Stájer Front - 1916 fém jelvény tű nélkül, hajlott (27x43mm) + 1914-1918. Császári Korona - Sárkány fém jelvény tű nélkül, hajlott (35x37mm) T:2-,3 oxidáció Hungary 1914. For the memory of the World War 1914 metal medallion (26x29mm) + Austria 1916. Styr Front - 1916 metal badge without pin, bent (27x43mm) + 1914-1918. Imperial Crown - Dragon metal badge without pin, bent (35x37mm) C:VF,F corrosion
30782.

1914. "Világháborús emlék 1914" fém medál (26x29mm) + Ausztria 1916. "Stájer Front - 1916" fém jelvény tű nélkül, hajlott (27x43mm) + 1914-1918. "Császári Korona - Sárkány" fém jelvény tű nélkül, hajlott (35x37mm) T:2-,3 oxidáció Hungary 1914. "For the memory of the World War 1914" metal medallion (26x29mm) + Austria 1916. "Styr Front - 1916" metal badge without pin, bent (27x43mm) + 1914-1918. "Imperial Crown - Dragon" metal badge without pin, bent (35x37mm) C:VF,F corrosion

Rufpreis:
1 400 HUF
1915. Ifjúság a Hazáért 1914-1915 zománcozott Cu jelvény, hátoldalán Hadsegélyező Hivatal (29x23mm) T:2
30783.

1915. "Ifjúság a Hazáért 1914-1915" zománcozott Cu jelvény, hátoldalán "Hadsegélyező Hivatal" (29x23mm) T:2

Rufpreis:
5 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia / Neuberger Rudolf (1861-1916) 1915. II. Vilmos - Ferencz József / Limanowai csata Br emlékérem (50mm) T:2 kis patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. Wilhelm II - Franz Joseph / Battle of Limanowa commemorative Br medallion. Sign: Rudolf Neuberger (50mm) C:XF small patina
30784.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés nem eredeti mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration with not original ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK 310.
30785.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés nem eredeti mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with not original ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK 310.

Rufpreis:
1 400 HUF
~1930-1940. Hadirokkant Br gomblyuk jelvény (28x22mm) T:1- / Hungary ~1930-1940. Invalid Br button badge (28x22mm) C:AU
30786.

~1930-1940. "Hadirokkant" Br gomblyuk jelvény (28x22mm) T:1- / Hungary ~1930-1940. "Invalid" Br button badge (28x22mm) C:AU

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
1939. Magyar Érdemrend Nagykeresztje aranyozott, zománcozott Ag kitüntetés nem eredeti vállszalaggal és nem eredeti szalagtartó szemmel (54mm) T:2 Hungary 1939. Hungarian Order of Merit, Grand Cross gilt, enamelled Ag decoration with not original sash ribbon and not original ribbon-holder ring (54mm) C:XF NMK 365.
30787.

1939. "Magyar Érdemrend Nagykeresztje" aranyozott, zománcozott Ag kitüntetés nem eredeti vállszalaggal és nem eredeti szalagtartó szemmel (54mm) T:2 Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Grand Cross" gilt, enamelled Ag decoration with not original sash ribbon and not original ribbon-holder ring (54mm) C:XF NMK 365.

Rufpreis:
240 000 HUF
648,65
705,88
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem (3x) Szign.:BERÁN L.T:2-3 Hungary 1940. Transylvania Medal zinc decoration (3x) Sign.:BERÁN C:XF-F NMK.: 428.
30788.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem (3x) Szign.:BERÁN L.T:2-3 Hungary 1940. "Transylvania Medal" zinc decoration (3x) Sign.:BERÁN C:XF-F NMK.: 428.

Rufpreis:
1 000 HUF
1943. IX. Nemzetközi Balatoni Sporthét a Levente szervezet Zn lemez gomblyukjelvénye. Szign.: MASEFSZKY (22x31mm) T:2  Hungary 1943. 9th International Week of Sports at Lake Balaton Zn sheet metal buttonhole badge of Hungarian Youth Paramilitary Group Levente. Sign.: MASEFSZKY (22x31mm) C:XF
30789.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF