1963. "Magyar Népköztársaság Bajnoka - Alpesi összetett" jelzett Ag sp... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/291/kategorien~Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Ordnen~200017/1963-Magyar-Nepkoztarsasag-Bajnoka--Alpesi-osszetett-jelzett-Ag-sporterem-PV-gyartoi-j~II1539729
1539729
30843
291
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: 1963. "Magyar Népköztársaság Bajnoka - Alpesi összetett" jelzett Ag sportérem "PV" gyártói jelzéssel, zománcozott, aranyozott jelvénnyel (~14-15g/0.935/30mm) T:2 kis patina
: ttg