Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 138

1875. Magyar Athletikai Club Br érem (3x) (29mm) + 1899. Postás Sportegyesület Br érem (30mm) T:2,2-
30808.

1875. "Magyar Athletikai Club" Br érem (3x) (29mm) + 1899. "Postás Sportegyesület" Br érem (30mm) T:2,2-

Rufpreis:
1 200 HUF
~1885-1930. B.T.C. (Budapesti Torna Club) zománcozott fém gomblyukjelvény, Arkanzas gyártói jelzéssel (14x18mm) + ~1919-1980. FVSK (Ferencvárosi Vasutas Sport Klub) zománcozott fém kitűző (16x18mm) T:2
30809.

~1885-1930. "B.T.C. (Budapesti Torna Club)" zománcozott fém gomblyukjelvény, "Arkanzas" gyártói jelzéssel (14x18mm) + ~1919-1980. "FVSK (Ferencvárosi Vasutas Sport Klub)" zománcozott fém kitűző (16x18mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
9
1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára Br kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 ph. Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials Br decoration with ribbon C:AU,XF edge error NMK 250.
30810.

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 ph. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration with ribbon C:AU,XF edge error NMK 250.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
~1900. A kalocsai Szent István Jezsuita Gimnázium emlékérme peremén jelzett Ag emlékérem fül nélkül GYMNASIUM SOCIETATIS JESU AD S. STEPHANUM - IHS - COLOCAE / UNUS ACCIPIT BRAVIUM (17,30g/35mm) T:2,2- ph., ü., fülnyom
30811.

~1900. "A kalocsai Szent István Jezsuita Gimnázium emlékérme" peremén jelzett Ag emlékérem fül nélkül "GYMNASIUM SOCIETATIS JESU AD S. STEPHANUM - IHS - COLOCAE / UNUS ACCIPIT BRAVIUM" (17,30g/35mm) T:2,2- ph., ü., fülnyom

Rufpreis:
4 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. Labdarúgó jelzett Ag díjérem füllel, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (12,83g/0.800/32mm) T:2
30812.

Berán Lajos (1882-1943) ~1920. Labdarúgó jelzett Ag díjérem füllel, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (12,83g/0.800/32mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
~1920-1930. OTE (Óbudai Torna Egylet) fém plakett füllel (23x37mm) + ~1930-1940. ÁMOTE (III. kerületi Árpád MOVE Óbudai Torna egylete) fém plakett (30x42mm) T:2,2- egyik hátoldalán kis repedés
30813.

~1920-1930. "OTE (Óbudai Torna Egylet)" fém plakett füllel (23x37mm) + ~1930-1940. "ÁMOTE (III. kerületi Árpád MOVE Óbudai Torna egylete)" fém plakett (30x42mm) T:2,2- egyik hátoldalán kis repedés

Rufpreis:
1 400 HUF
~1930-1940. Sz.S.E (Csillaghegyi Sz.S.E.?) zománcozott gomblyukjelvény (14x16mm) + DN BKA zománcozott fém kitűző, Morzsányi gyártói jelzéssel (21mm) T:2
30814.

~1930-1940. "Sz.S.E (Csillaghegyi Sz.S.E.?)" zománcozott gomblyukjelvény (14x16mm) + DN "BKA" zománcozott fém kitűző, "Morzsányi" gyártói jelzéssel (21mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
~1930-1940. Széchenyi Gimn. Sopron zománcozott kitűző (16x21mm) T:2,2-
30815.

~1930-1940. "Széchenyi Gimn. Sopron" zománcozott kitűző (16x21mm) T:2,2-

Rufpreis:
1 600 HUF
14
1933. Lövész fém díjérem szalagon, ARKANZAS BPEST gyártói jelzéssel T:2 kis patina
30816.

1933. Lövész fém díjérem szalagon, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel T:2 kis patina

Rufpreis:
1 200 HUF
1934. Tornász Világbajnokság Budapest Br gomblyukjelvény Cserkészbolt V. N Sándor u.6. gyártói jelzéssel (30x11mm) + 1947.DOSZ Kongresszus 1907-1947. aranyozott, zománcozott fém kitűző (20mm) + DN A békéért aranyozott fém kitűző (19mm) T:1-,2
30817.

1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x11mm) + 1947."DOSZ Kongresszus 1907-1947." aranyozott, zománcozott fém kitűző (20mm) + DN "A békéért" aranyozott fém kitűző (19mm) T:1-,2

Rufpreis:
1 200 HUF
1936. Erdélyi Szépmíves Céh zománcozott szögletes Br medál (30x33mm) T:2
30818.

1936. "Erdélyi Szépmíves Céh" zománcozott szögletes Br medál (30x33mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest zománcozott fém gomblyukjelvény hátlapon TÖRV. VÉD. jelzéssel (25mm) T:1-,2
30819.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" zománcozott fém gomblyukjelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." jelzéssel (25mm) T:1-,2

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF