A magyar szabadalmi törvény, a hozzátartozó végrehajtási rendelet és az ezeket módosító rendelkezések. S. a. r.: Ladoméri Szmertnik István. Bp., 1935, M. Kir. Szabadalmi Bíróság. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.