Hagada. Pesách első két estélyére. Magyarra fordította és a széder-sze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/291/kategorien~Bucher/Bucher-Judaica~300012/Hagada-Pesach-elso-ket-estelyere-Magyarra-forditotta-es-a-szeder-szertartas-szabalyaival~II1537795
1537795
15713
291
Books: Judaica
Beschreibung: Hagada. Pesách első két estélyére. Magyarra fordította és a széder-szertartás szabályaival elláta Schwarz Ignác. Bp., é.n., Schwarz Ignác, 72 p. Javított gerincű illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
: tánczos_gábor