Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 44

3 mű egybe kötve: Dr. Lucas Ede-Dr. Medicus Frigyes: Gyümölcstenyésztés. Bp., 1879, Rautmann Frigyes; Hazám szőlőmíves közönségének; Köd József: Szőlőművelés és borkezelés. Bp., 1880, Aigner Lajos; Félvászon kötésben, címlapok hiányosak, kopottas állapotban.
15498.

Rufpreis:
6 000 HUF
15499.

Rufpreis:
6 000 HUF
Tutsek Anna: Katóka szakácskönyve. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Félvászon kötésben.
15500.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
15501.

Rufpreis:
4 000 HUF
A ponty szálkamentes elkészítése és pontyrecepetek. Bp., é.n., Országos Halászati Egyesület, 16 p. Tűzött papírkötés, megviselt állapotban.
15502.

Rufpreis:
1 000 HUF
26
15503.

Rufpreis:
1 000 HUF
Csapó József: Uj füves és virágos magyar kert. Reprint kiadás. Bp., 1988, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint!
15504.

Rufpreis:
1 400 HUF
15505.

Rufpreis:
6 000 HUF
A mi süteményes könyvünk. Gyakorlati útmutatások a torták, mignonok és mindenféle sütemények helyes elkészítésére és díszítésére. Bp., 1990, Minerva. Reprint! Egészvászon kötés, jó állapotban.
15506.

Rufpreis:
1 400 HUF
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.
15507.

Rufpreis:
1 000 HUF
15508.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes nyomtatvány tétel, 2 db:  Németh Béla: Keményitőcukor gyártása. V. kiadás. Bp., 1946, Universum, 16 p. Kiadói papírkötés. Rosner Ernő: A cukor helyettesítése. Keményítő szirup, mézszerű burgonyacukor és édes melasz házi előállítása. Népszava Műszaki Könyvei. Bp, é.n., Népszava, 8 p. Kiadói papírkötés.
15509.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: