Dobrovits Aladár: Egyiptom festészete. Ars Mundi. Budapest, 1944, Officina. Kiadói kissé kopottas geirncű félvászon-kötésben, kiadói szakadozott, viseltes papírkötésben, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.