15381.
291. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Divald Kornél: Budapest művészete a török hódoltság elÅ‘tt. Csányi Károly 10 eredeti épÃtészeti rajzával és 49 képpel. Művészeti Könyvtár. Bp., [1909], Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon sorozatkötésben (Gottermayer N.-féle könyvkötésben), picit foltos, számos illusztrációval.