Zágoni Mikes Kelemen Válogatott Törökországi Levelei. Összállította Dr. Erdődi Béla. Jeles Írók Iskolai Tára. XVII. Bp., 1882, Franklin-Társulat. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés. Töry Emil (1863-1928) építész tulajdonosi bélyegzőjével. Jó állapotban.