Garay János összes költeményei. Egy kötetben. A költő arczképével. Második teljes kiadás. Pest, 1860, Nyomatott Emich Gusztávnál. Aranyozott kiadói egészvászon kötés, [4] + XI p. + 1072 hasáb (oldalanként kettő). Márványozott lapélekkel. Jó állapotban!