Bücher: Andere

Zahl der Lose: 418

15859.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
15860.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Jókai Mór: A kőszívű ember fiai I-VI. kötet. Pest, 1869, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, bekötött papír védőborítóban, aranyozott lapélekkel, rossz állapotban, kopott borítókkal, sérült kötéssel. Első kiadás. Hegedűs Rózsának, Jókai Jolán lányának ex libris-szeivel.
15861.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15862.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15863.

Rufpreis:
6 000 HUF
Hegedüs Loránt: Ady és Tisza. Bp., [1940], Nyugat. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel. Első kiadás. A szerző, Hegedüs Loránt (1872-1943) politikus, író dedikációjával hugának, Hegedüs Rózsának.
15864.

Rufpreis:
4 000 HUF
Herczeg Ferenc: A híd. Színjáték 4 felvonásban. Bp., 1925, Singer és Wolfner. Első kiadás. A szerző által dedikált.
15865.

Rufpreis:
5 000 HUF
Fedor Ágnes: Sárga nárcisz. Egy marék vers 1939-1945. Bp., Magyar Téka, 1945. Papírkötésben, jó állapotban.
15866.

Rufpreis:
4 000 HUF
Ifj. Hegedűs Sándor: Akik örökké élnek. Bp., 1944, Uj Idők Irodalmi Intézet Rt. Kiadói papírborító, kissé viseltes, szakadt, fotlos borítóval. A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1903) által a hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány.
15867.

Rufpreis:
4 000 HUF
Ifj Hegedűs Sándor (1875-1953): A halhatatlan Itália. Bp., 1931, Franklin. Korabeli egészvászon-kötés. A szerző által a hugának, Hegedűs Rózsának dedikált. Hegedűs Rózsa ex libri-szével.
15868.

Rufpreis:
3 000 HUF
15869.

Rufpreis:
3 000 HUF
15870.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: