11012.
291. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 000 HUF
1858 Barabás Miklós (1810-1898): Jókai Mór (1825-1904), acélmetszet, jelzett a nyomaton, paspartuban, üvegezett fa keretben, foltos, megviselt állapotban, 13x9 cm.