Stich

Zahl der Lose: 27

cca 1800-1900 A Grassalkovich-család címere, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, 11×7 cm
11000.

Rufpreis:
2 400 HUF
Karl Mayer(1798-1868): Kisfaludy Sándor, eredetije Döbrenteinél, rézmetszet, 11x16 cm
11001.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1840 New Orleans rakpart Acélmetszet / New Orleans portside etching Page size: 23x15 cm
11002.

Rufpreis:
800 HUF
cca 1840 Tatár kávéház. Acélmetszet / Coffehouse of the Tatars Page size: 23x15 cm
11003.

Rufpreis:
800 HUF
cca 1830 A Parádi Csevice fürdő acélmetszetű képe / Steel engraving 22x14 cm
11004.

Rufpreis:
5 000 HUF
11005.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1860 Csokoládé-árus lány litográfia / Chocholate seller girl, lithography 19x28 cm
11006.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1800 Mars hadisten, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, sérüléssel, 30x38 cm
11007.

Rufpreis:
2 000 HUF
cca 1595 Medvevadászat, rézmetszet, papír, Johannes Stradanus (Jan van der Straet/Giovanni Stradano, 1523-1605) után metszette Adriaen Collaert (1560 k. - 1618), a Venationes ferarum avium piscium (Antwerpen, Philips Galle) c. munkából (20. sz.), üvegezett fa keretben, 22,5×31 cm /  1595 Bear hunt, copper etching, on paper, engraved by Adriaen Collaert (1560 k. - 1618) after Johannes Stradanus (Jan van der Straet/Giovanni Stradano, 1523-1605), etching No. 20. from the work entitled Venationes ferarum avium piscium (Antwerp, Philips Galle), glassed, framed, 22,5×31 cm
11008.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
cca 1900 A Habsburg uralkodó-család tagjairól készült nagyméretű litografált tablókép. A képen a központi alak Ferenc József mellett Ferenc Ferdinánd, Károly, Salvator, Otto, Lipót és Károly Lajos hercegek, feleségük és gyermekeik láthatóak. Üvegezett fa keretben, szép állapotban /  cca 1900 Large lithograpic image of the Habspurg Emperors family. Emperor Franz Joseph and the princes. In glazed frame, in nice condition. 53x42 cm
11009.

cca 1900 A Habsburg uralkodó-család tagjairól készült nagyméretű litografált tablókép. A képen a központi alak Ferenc József mellett Ferenc Ferdinánd, Károly, Salvator, Otto, Lipót és Károly Lajos hercegek, feleségük és gyermekeik láthatóak. Üvegezett fa keretben, szép állapotban / cca 1900 Large lithograpic image of the Habspurg Emperor's family. Emperor Franz Joseph and the princes. In glazed frame, in nice condition. 53x42 cm

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
cca 1860 Olasz virágárus lány litográfia / Italian flower seller girl , lithography 19x28 cm
11010.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1836 Karl August Schwerdgeburth (1785-1878): Kölcsey Ferenc (1790-1836), acélmetszet, jelzett a nyomaton, paspartuban, üvegezett fa keretben, foltos, megviselt állapotban, 13x9 cm.
11011.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF