Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, fülei csúcsán kopás... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/291/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~9/Hollohazi-porcelan-kutya-kezzel-festett-jelzett-fulei-csucsan-kopasnyomokkal-20x11-cm~II1527085
1527085
11090
291
Beschreibung: Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, fülei csúcsán kopásnyomokkal, 20x11 cm
: vörös_iván