11906.
291. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Devecska Ferenc belsőépítész, tanár részére adományozott oklevél az Orsz. Iparművészeti Társulat jubileuma alkalmából rendezett, Szép otthon - boldog élet c. kiállításon bemutatott munkájáért. Üvegezett keretben Hóman Bálint Vallás és közoktatásügyi miniszter saját kezű aláírásával. 44x63 cm