Jelzés nélkül: Gazdasszony bagollyal. Olaj, vászon, festék lepattanáss... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/291/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~2/Jelzes-nelkul-Gazdasszony-bagollyal-Olaj-vaszon-festek-lepattanassal-68C39758-cm~II1465594
1465594
10257
291
Beschreibung: Jelzés nélkül: Gazdasszony bagollyal. Olaj, vászon, festék lepattanással, 68×58 cm