Furgyik György (?-1952): Újpest, Károlyi Sándor Kórház 1951. Akvarell,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/291/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~2/Furgyik-Gyorgy-1952-Ujpest-Karolyi-Sandor-Korhaz-1951-Akvarell-papir-jelzett-8C39713-~II1520675
1520675
10077
291
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Furgyik György (?-1952): Újpest, Károlyi Sándor Kórház 1951. Akvarell, papír, jelzett, 8×13 cm
: ekb