https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 277

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1789 Gellért professzor lipcsei emlékművének támogatói névsora + metszet az emlékműről
12633.

1789 Gellért professzor lipcsei emlékművének támogatói névsora + metszet az emlékműről

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti s Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.
12634.

1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti 's Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1850-1860 Christoph Wilhelm Hufeland(1762-1836) német orvos, litho kép, 24x18 cm
12635.

cca 1850-1860 Christoph Wilhelm Hufeland(1762-1836) német orvos, litho kép, 24x18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
1856 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
12636.

1856 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1858 Mosonmagyaróvár, Vármegyei hivatal által kiadott kenyérárszabás
12637.

1858 Mosonmagyaróvár, Vármegyei hivatal által kiadott kenyérárszabás

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
1861 Cánzi Ágost Elek (1808-1866): Erkel Ferenc, litho kép, 30x20 cm
12638.

1861 Cánzi Ágost Elek (1808-1866): Erkel Ferenc, litho kép, 30x20 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
1864 Wien, Statuen der K.K. Privil. Allgemeinen Österreichischen Boden-Credit-Anstalt, 39p
12639.

1864 Wien, Statuen der K.K. Privil. Allgemeinen Österreichischen Boden-Credit-Anstalt, 39p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
1867 Dresden, Regulatio die Pensionierung der im Dienste der Stadt Dresden befindlichen Subalternbeamten betreffend, 8p
12640.

1867 Dresden, Regulatio die Pensionierung der im Dienste der Stadt Dresden befindlichen Subalternbeamten betreffend, 8p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0
1869 Magyar Királyi Államvasutak alagútszelvények. Nagyméretű litografált tábla. Ny. Ronh és Grund, Pest, 1869. Autog, Benkó K. építész 68x43 cm két részben.
12641.

1869 Magyar Királyi Államvasutak alagútszelvények. Nagyméretű litografált tábla. Ny. Ronh és Grund, Pest, 1869. Autog, Benkó K. építész 68x43 cm két részben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1870-1880 5 db régi litho szentkép, 9,5x6,5 és 11,5x7,5 cm
12642.

cca 1870-1880 5 db régi litho szentkép, 9,5x6,5 és 11,5x7,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1870-1880 Lord Palmerston, színezett litho, 25x17 cm
12643.

cca 1870-1880 Lord Palmerston, színezett litho, 25x17 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1873 Jótékonysági arany és ezüst sorsjáték hirdetménye, amely bevételét az újpesti katolikus templom felépítésére szántak, jó állapotban.
12644.

1873 Jótékonysági arany és ezüst sorsjáték hirdetménye, amely bevételét az újpesti katolikus templom felépítésére szántak, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse