15024.
290. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
Erdélyi városképek - Kolozsvár, Enyed, Nagyvárad, Marosvásárhely, Brassó. Bethlen István előszavával. Bp., 1936, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon, fekete-fehér illusztrációkkal, kissé laza fűzéssel, ex-libris-szel.