15001.
290. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
18 000 HUF
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Győr vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Budapest, é.n. (1910), Országos Monografia Társaság. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer N.-féle kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, intézményi bélyegzővel.