15068.
290. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Dr. Bíró Zoltán: Amerika. Magyarok a modern csodák világában. Hegedűs Lóránt előszavával. II. kiadás. Bp., Hungária. Félvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.