Budapest szobrai. A bevezető tanulmányt írta Lyka Károly. Szerk.: Gádo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/290/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~100029/Budapest-szobrai-A-bevezeto-tanulmanyt-irta-Lyka-Karoly-Szerk-Gador-Endre-Bp-1955-Kepz~II1531153
1531153
15010
290
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Budapest szobrai. A bevezető tanulmányt írta Lyka Károly. Szerk.: Gádor Endre. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, számos egészoldalas fekete-fehér fotóval illusztrálva.
: vörös_iván