15003.
290. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
15
Baktay Ervin: India. India múltja és jelene, vallásai, népélete, városai, tájai és műalkotásai. Budapest, é.n. (1931), Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói kopottas egészvászon kötés, kissé laza fűzéssel.