15434.
290. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
David P. Todd: Népszerű csillagászat. Fordította Dr. Darvai Móric. Az eredetivel összehasonlította Dr. Kövesligethy Radó. Bp., 1901, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon, kissé kopottas gerinccel, borítóval. Jó állapotban.