7 000 HUF
Felvidékünk-honvédségünk. (Trianontól-Kassáig.) Történelmi eseménysorozat képekkel. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrinyi Csoportjának Kiadása. Kiadói foltos, kissé kopott festett, címerrel illusztrált egészvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.