Kempelen Béla: A magyar nemes családok IX. kötet. Bp., 1915, Grill Kár... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/290/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~100032/Kempelen-Bela-A-magyar-nemes-csaladok-IX-kotet-Bp-1915-Grill-Karoly-Konyvkiadovallalata~II1508242
1508242
15184
290
Books: History
Beschreibung: Kempelen Béla: A magyar nemes családok IX. kötet. Bp., 1915, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
: tánczos_gábor