A magyar történelem képeskönyve. Összeállította Genthon István. Bevezetőt írta Gerevich Tibor. Bp., 1935. Egyetemi. 216 p. Gazdagon illusztrálva. Aranyozott, dombornyomott vászonkötésben. Jó állapotban, ex librissel