Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 28

Venesz József: A magyaros konyha. Bp., 1965, Minerva Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva, a fotóknál két oldal cellux-szal javított, de egyébként jó állapotban.
15392.

Rufpreis:
3 000 HUF
Komáry Erzsébet: A polgári háztartás szakácskönyve kezdő főzőnőknek. Bp., 1906, Toldi Lajos. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, megviselt, széteső állapotban.
15393.

Rufpreis:
1 200 HUF
17
Dr. Oetker Rezepte für küche und haus! Dr. Oetker receptfüzet. Wien, é.n., J. Weiner, 48 p. Tűzött papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
15394.

Rufpreis:
800 HUF
9 db különféle szakácskönyv, érdekes receptekkel, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
15395.

Rufpreis:
1 200 HUF
17
Vegyes gombászati témájú könyvek, 2 db:  Gombatermesztés. Szerk.: Balázs Sándor. Bp., 1979, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány, kissé kopottas borítóval.  Dr. Lévai Judit: Terítéken a gomba. Bp., 1986, Medicina. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
15396.

Rufpreis:
1 600 HUF
Jávorka Sándor, Csapody Vera: Erdő mező virágai. A magyar flóra színes kis atlasza. Függelék: Az északi-Kárpátok virágai. Bp., 1972, Mezőgazdasági Kiadó. Ötödik, javított kiadás. Kiadói illusztrált félvászon kötés. Jó állapotban.
15397.

Rufpreis:
1 200 HUF
Madzsar József, Somogyi Mihály, Svastits Vilmos: Takarékos főzés. Két heti élelmezés étlapjai, költségvetései és receptjei. Bp., é.n., Szerzői kiadás, 39 p. Papírkötésben, szakadozott, foltos állapotban.
15398.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes gasztronómiai könyvek, 2 db:  Lévai Vera: Kelet-európai szakácskönyvek. Bp., 1983, Minerva. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Gundel Károly: Kis magyar szakácskönyv. Átdolgozták fiai Gundel Ferenc, és Gundel Imre. Bp., 1984, Corvina. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15399.

Rufpreis:
1 200 HUF
Turós Lukács: Lányok, asszonyok szakácskönyve. Bp., 1967, Minerva. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15400.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes gasztronómiai témájú könyvek, 2 db:  Gundel Imre: Gasztronómiáról és Gundelekről. Bp., 1987, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötésben. A szerző által dedikált! Szépirodalmi Figyelő. Irodalmi, kritikai, szemléző folyóirat, 2012 1., Gasztronómia és irodalom. Papírkötésben.
15401.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyar Konyha két kiadványa: Művészek főzőkanállal. Bp.,1981, IPV. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. A főzőkanál művészei. Bp.,1982, IPV. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15402.

Rufpreis:
1 200 HUF
10
Étterem és bor kalauz 2008. Pécs, 2008, Pécsi Direkt Kft. Kiadói papírkötés.
15403.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF