Dumas, F. G.: Livret illustré du musée du Luxembourg. Párizs, 1884, Li... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/290/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~100034/Dumas-F-G-Livret-illustre-du-musee-du-Luxembourg-Parizs-1884-Libraire-dart-L-Baschet-Ki~II1469037
1469037
15319
290
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Dumas, F. G.: Livret illustré du musée du Luxembourg. Párizs, 1884, Libraire d'art L. Baschet. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Materialzeichen:
: tánczos_gábor