2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Wilhelm Röpke: A harmadik út. (Korunk társadalmi válsága.) Bp., é.n. (1943), Aurora. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban, sérült gerinccel, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.