Mikes Kelemen törökországi levelei. Magyar Remekírók. Budapest, 1906,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/290/kategorien~Bucher/Bucher-Andere~100046/Mikes-Kelemen-torokorszagi-levelei-Magyar-Remekirok-Budapest-1906-Franklin-Tarsulat-KiadC3~II1427707
1427707
15979
290
Books: Other
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Mikes Kelemen törökországi levelei. Magyar Remekírók. Budapest, 1906, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas gerinccel, foltos borítóval, ceruzás bejegyzésekkel.
: vörös_iván