Madách Imre: Az ember tragédiája. A pesti napló olvasóinak. Bp., 1897, Athenaeum. A költő arcképével, egy kézirat-hasonmással és Zichy Mihály öt fénynyomatú képével. Átkötött kissé kopottas egészvászon-kötésben, ex libris-szel.