Katona József: Bánk bán. Pest,1862, Heckenast. Kicsit kopott vászonköt... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/290/kategorien~Bucher/Bucher-Andere~100046/Katona-Jozsef-Bank-ban-Pest-1862-Heckenast-Kicsit-kopott-vaszonkotesben-jo-allapotban~II1464581
1464581
15984
290
Books: Other
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: Katona József: Bánk bán. Pest,1862, Heckenast. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
: tánczos_gábor