Karinthy Frigyes: Drámák ecetben és olaj. Békéscsaba,[1926], Tevan. Át... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/290/kategorien~Bucher/Bucher-Andere~100046/Karinthy-Frigyes-Dramak-ecetben-es-olaj-Bekescsaba-1926-Tevan-Atkotott-egeszvaszon-k~II1532875
1532875
15670
290
Books: Other
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Karinthy Frigyes: Drámák ecetben és olaj. Békéscsaba,[1926], Tevan. Átkötött egészvászon-kötés, ex-libris-szel. Első kiadás.
: vörös_iván