Ismeretterjesztő Könyvtár: Charles R. Gibson: A modern villamosság. Fo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/290/kategorien~Bucher/Bucher-Andere~100046/Ismeretterjeszto-Konyvtar-Charles-R-Gibson-A-modern-villamossag-Ford-Hajos-Rezso-Bp-19~II1049835
1049835
16035
290
Books: Other
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Ismeretterjesztő Könyvtár: Charles R. Gibson: A modern villamosság. Ford. Hajós Rezső. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Fotókkal és rajzokkal illusztrálva, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben (Első koptatólap sérült)
: ttg