Gyóni Géza (1884-1917): Ismeretlen versei. Budapest, 1943, Methosz Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, 365 p. Gyóni Géza Összes Versei 2. kötete. A gerince picit sérült. A lapszélek foltosak.