Dr. Szántó Kálmán: Magyar irodalomtörténeti olvasmányok. Iskolák és művelt közönség hasznára. Bp., 1890, Franklin. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.