Bücher: Andere

Zahl der Lose: 380

Charles Morgan: A láng I-II. Fordította Nagypál István. Bp., é.n., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15724.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kosztolányi Dezső két könyve:  Ákom-bákom. Kosztolányi Dezső Hátrahagyott Művei VIII. kötet. Bp., é.n., Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, ex libris-szel. Jó állapotban. Felebarátaim. Kosztolányi Dezső Hátrahagyott Művei IX. kötet. Bp., é.n., Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, ex libris-szel. Jó állapotban.
15725.

Rufpreis:
1 200 HUF
James Joyce: Ulysses. Fordította Szentkuthy Miklós. Bp., 1974, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, nylon védőborítóban. Jó állapotban.
15726.

Rufpreis:
1 000 HUF
15727.

Rufpreis:
1 000 HUF
15728.

Rufpreis:
3 000 HUF
Bibliotheca Classica sorozat 3 kötete:  Szophoklész drámái. Fordították Babits Mihály, Devecseri Gábor, Jánosy István, Kardos László, Kerényi Grácia, Meller Péter, Mészöly Dezső. Bp., 1979, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben. Jó állapotban. Apuleius: Az aranyszamár. Fordította Révay József. Bp., 1971, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban. Gaius Suetonius Tranquillus: A caesarok élete. Bp., 1975, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15729.

Rufpreis:
1 600 HUF
15730.

Rufpreis:
1 200 HUF
15731.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Vegyes könyvtétel, 9 db:  Új Testamentom. Fordította Károli Gáspár. Bp., 1922, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói megviselt egészvászon-kötés.  Új Testamentom. Fordította Károli Gáspár. Bp., 1927, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói megviselt egészvászon-kötés. Német-magyar és magyar-német szótár. II. kötet: Magyar-német rész. Szerk.: Bitter Illés és Dr. Puhr Ferenc. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Átkötött egészvászon-kötés. Jó állapotban. Móra Ferenc: Aranykoporsó I. Móra Ferenc Munkái Jubileumi Díszkiadás. Bp., é.n., Genius. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés. Walter B. Pitkin: Negyven évvel kezdődik az élet. Forította Benedek Marcell. Bp., 1937, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés.  André Gide: Meztelen. Fordította Gyergyai Albert. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés. Emil Ludwig: Az ember fia. Egy próféta története. Fordította Benedek Marcell. 15 Rembrandt rajzzal. Halhatatlan könyvek. Bp., é.n., Dante. Kiadói félbőr kötés. Jó állapotban. Ady Endre Összes Versei. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban. Széchényi Zsigmond: Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15732.

Rufpreis:
2 000 HUF
15733.

Rufpreis:
1 800 HUF
Rachel Field: Egy asszony három élete I-II. Fordította Szinnai Tivadar. Bp., 1939, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, kis szakadással, hiánnyal a papírborítón, alapvetően jó állapotban.
15734.

Rufpreis:
1 000 HUF
15735.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF