https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere

Zahl der Lose: 380

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lenau, Nikolaus: Sämtliche Werke und Briefe in 6 Bänden. Bd. I-V. Hrsg. v. Eduard Castle. Leipzig, 1910-1913, Insel. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, a szerző címképeivel. A kötés kopottas, helyenként látványosan sérült /  Gold plated leather binding, binding has faults
16037.

Lenau, Nikolaus: Sämtliche Werke und Briefe in 6 Bänden. Bd. I-V. Hrsg. v. Eduard Castle. Leipzig, 1910-1913, Insel. Kiadói, aranyozott egészbőr kötésben, a szerző címképeivel. A kötés kopottas, helyenként látványosan sérült / Gold plated leather binding, binding has faults

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Goethe: Az örök Goethe. Antológia a költő műveiből. 1-3 kötet. 1. Az ijfú Goethe 1749-1776. 2. A férfi Goethe 1777-1800. 3. Az öreg Goethe 1801-1832. Fordították Szabó Lőrinc, Turóci-Trostler József. Gyoma, 1932, Kner Izidor. Kiadói, Kner Erzsébet műhelyének ideiglenes (ú.n. Interimspappband) papírkötésben, a kötéstáblákon címkével, kiadói kartontokban. A 1-2. kötetek gerince sérült, a 3. kötet gerince hiányos, a 2. kötetben egy-két helyen ceruzás aláhúzással.
16038.

Goethe: Az örök Goethe. Antológia a költő műveiből. 1-3 kötet. 1. Az ijfú Goethe 1749-1776. 2. A férfi Goethe 1777-1800. 3. Az öreg Goethe 1801-1832. Fordították Szabó Lőrinc, Turóci-Trostler József. Gyoma, 1932, Kner Izidor. Kiadói, Kner Erzsébet műhelyének ideiglenes (ú.n. Interimspappband) papírkötésben, a kötéstáblákon címkével, kiadói kartontokban. A 1-2. kötetek gerince sérült, a 3. kötet gerince hiányos, a 2. kötetben egy-két helyen ceruzás aláhúzással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Faust: Goethe. Translated by Abraham Hayward. With Illustations by Willy Pogány. New York, É.N., George H. Doran. Kiadói félvászon kötés, XX+209 p.+16 t. A gerince sérült, de a könyvtest egyben van. A lapok egy része felvágatlan. Az elülső védőlap kijár. Angol nyelvű Goethe: Faust, a magyar származású Willy Pogány (1882-1955) illusztrációval. / Goethe: Faust in english, with the illustrations of the Hungarian born artist Willy Pogány. The saddle is damaged and some pages are uncut.
16039.

Faust: Goethe. Translated by Abraham Hayward. With Illustations by Willy Pogány. New York, É.N., George H. Doran. Kiadói félvászon kötés, XX+209 p.+16 t. A gerince sérült, de a könyvtest egyben van. A lapok egy része felvágatlan. Az elülső védőlap kijár. Angol nyelvű Goethe: Faust, a magyar származású Willy Pogány (1882-1955) illusztrációval. / Goethe: Faust in english, with the illustrations of the Hungarian born artist Willy Pogány. The saddle is damaged and some pages are uncut.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Magyar Renaissance. Magyar művelődéstörténet 2. kötet. Töredék kötet. Szerk. Domanovszky Sándor, Mályusz Elemér. Az illusztrálás Varjú Elemér munkája. Budapest, é.n., Magyar Történelmi Társulat. Kiadói picit kopott, bordázott aranyozott gerincű félbőr kötés, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval.
16040.

Magyar Renaissance. Magyar művelődéstörténet 2. kötet. Töredék kötet. Szerk. Domanovszky Sándor, Mályusz Elemér. Az illusztrálás Varjú Elemér munkája. Budapest, é.n., Magyar Történelmi Társulat. Kiadói picit kopott, bordázott aranyozott gerincű félbőr kötés, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
EUR
,
13,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Orbán Balázs: Székelyföld leirása I-II. Reprint kiadás két kötetben Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Budapest, 1982, Helikon. Kiadói egészvászon kötés.
16041.

Orbán Balázs: Székelyföld leirása I-II. Reprint kiadás két kötetben Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Budapest, 1982, Helikon. Kiadói egészvászon kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
1
Tóth Béla: Gül Baba. Mühlbeck Károly rajzaival. Budapest, 1907, Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és Fiai) Rt. Javított gerincű papírkötés, szakadozott borítóval, az illusztrációk egy részét kézzel készínezték.
16042.

Tóth Béla: Gül Baba. Mühlbeck Károly rajzaival. Budapest, 1907, Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és Fiai) Rt. Javított gerincű papírkötés, szakadozott borítóval, az illusztrációk egy részét kézzel készínezték.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Révai kereskedelmi, pénzügyi és ipari lexikona II. kötet. E-Kéz. A modern üzleti élet enciklopédiája. Szerkeszti dr. Schack Béla. Bp., 1930. Kiadói papírkötésben, a gerinc foltos, ázott. Tulajdonosi pecséttel.
16043.

Révai kereskedelmi, pénzügyi és ipari lexikona II. kötet. E-Kéz. A modern üzleti élet enciklopédiája. Szerkeszti dr. Schack Béla. Bp., 1930. Kiadói papírkötésben, a gerinc foltos, ázott. Tulajdonosi pecséttel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Magyar Remekírók sorozat. A magyar irodalom főművei. 1-55. kötet (hiány: 3,4,5,22,33,34,35,42-46). Bp. 1905-1906. Franklin. Egységes, Gottermayer tulipános vászonkötésben 44 db Nagyon szép állapotban!
16044.

Magyar Remekírók sorozat. A magyar irodalom főművei. 1-55. kötet (hiány: 3,4,5,22,33,34,35,42-46). Bp. 1905-1906. Franklin. Egységes, Gottermayer tulipános vászonkötésben 44 db Nagyon szép állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Während der Saalauktion, können Sie hier verfolgen, welche Artikel gerade versteigert werden, und hier auch die Möglichkeit haben, ein Angebot abzugeben.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse