Bücher: Andere

Zahl der Lose: 380

Herczeg Ferenc: A Mílói Vénusz karja. Hegedűs Rózsikának dedikált példány. Bp., 1927. Singer és Wolfner. Egészvászon kötésben
15688.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Zilahy Lajos: Zenebohócok. Dedikált példány! Bp., 1926. Athenaeum. Kiadói illusztrált karton kötésben
15689.

Rufpreis:
4 000 HUF
Wass Albert: Farkasverem. Regény. Első kiadás. (Kolozsvár), 1935 [1934], Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói, kissé kopott papírkötésben.
15690.

Rufpreis:
3 000 HUF
Móricz Zsigmond: Esőleső társaság. Kisregények, elbeszélések. Bp., 1931, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15691.

Rufpreis:
800 HUF
Molnár Ferenc: A gőzoszlop. Bp., 1926, Franklin Társulat. Kiadói egészvászon kötésben. Néhány lap kijár, egyébként jó állapotban.
15692.

Rufpreis:
1 000 HUF
15693.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15694.

Rufpreis:
3 000 HUF
15695.

Rufpreis:
1 800 HUF
15696.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
15697.

Rufpreis:
2 000 HUF
15698.

Rufpreis:
2 000 HUF
15699.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF