16 000 HUF
42,44 EUR, 45,71 USD
Ludwig Mises: Liberalismus. 1927 Verlag von Gustav Fischer. 175. p. Német nyelvű. Könyvtári állományi pecséttel és külön lapokon könyvajánlóval és megrendelőlappal. Kiadói vászonkötés, kopottas állapotban. / German language, with library's sigil, few book reference and order-form, worn cloth binding. / Deutsch mit Siegel den Bücherei, Buch Referent und Bestellung, verwittert Leinenband.